Turkcell Platinum’da kış ayrıcalıkları

Turkcell Platinum müşterileri bu kış kayak tatillerini çok daha konforlu ve keyifli geçirecek. Uludağ ve Kartalkaya’ya lüks araçlarla ulaşım imkânından, zincir takma noktalarına, konaklama indiriminden ‘Dağ Bilgilendirme Servisi’ne kadar pek çok ayrıcalık Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum’u, kış mevsimine özel ayrıcalıklarla zenginleştirmeye devam ediyor. Turkcell Platinum, kışın Kartalkaya ve Uludağ’a kayak programı yapan Turkcell Platinum müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak konforlu bir kayak programı için ulaşımdan konaklamaya, ikramlardan zincir takma yardımına kadar eksiksiz bir seyahat için tüm detayları kapsayan hizmet ve ayrıcalıklar sunuyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “İşi ve yaşam tarzı gereği yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimizin hayatına daha fazla konfor katabilmek için geliştirdiğimiz ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum’u sürekli yeniliyoruz. Turkcell Platinum müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor ve beklentilerini birebir adreslemeye yönelik, esnekliği yüksek ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki İstanbul’da yaşayan Turkcell Platinum müşterileri kayağı seviyor ve hafta sonlarında sık sık Kartalkaya ve Uludağ yolculuğu yapıyor. Onların seyahat keyiflerini zenginleştirecek ve artıracak pek çok yenilikle karşılarındayız. Bu ayrıcalıkları yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.

Evden dağa konforlu ulaşım

Turkcell Platinum müşterileri, hafta sonu ister günübirlik ister Cuma-Pazar kayak tatillerinde İstanbul’daki evlerinden 8 kişilik konforlu lüks araçlarla, özel şoför tarafından alınarak Uludağ ve Kartalkaya’daki otellerine bırakılıyor. Üstelik Platinum müşterileri yolculukları boyunca özel ikramlardan ve yolcuların kullanımına sunulan tabletlerle ücretsiz internet kullanımından faydalanabiliyor. Turkcell Platinum’a özel Secure Drive araçlarıyla sunulan ulaşım hizmeti, gidiş dönüş yalnızca 50 TL. Bu ayrıcalıklı seyahat imkânından yararlanmak isteyen Turkcell Platinum müşterilerinin öncelikli olarak Turkcell Platinum uygulamasından ön rezervasyon talebi formu doldurması yeterli oluyor. Müşteriler, ön rezervasyon talebinde bulunduktan sonra uygunluk kapsamında rezervasyon teyidi için Özel Müşteri Temsilcisi tarafından aranıyor ve daha sonra SMS ile yolculuğun saat bilgisi kendisine ulaştırılıyor.

Dağ yolunda zincir takma yardımı

Kendi araçlarıyla seyahat etmeyi tercih eden Turkcell Platinum müşterileri için de Uludağ ve Kartalkaya tırmanışında, yol üzerinde özel Turkcell Platinum noktaları hizmet verecek. Turkcell Platinum noktalarında özel ekiplerle zincir takma yardımı sağlanacak

Dağda indirimli konaklama imkânı

Kayak seyahatinde sunulan fırsatlar ulaşımla sınırlı değil. Kartalkaya’ya gidecek olan Platinum müşterilerine özel; konaklamada, kafeteryalarda ve spa’da indirim ve sürprizler bulunuyor. Ayrıca Turkcell Platinum sezon boyunca sürpriz organizasyon ve hediyeler sunmaya devam edecek.

Dağa özel hava durumu cepte

Turkcell Platinum, kayak tatilini programlarken dağdaki hava durumunu önden bilmek isteyen Turkcell Platinum müşterileri için de özel bir bilgi servisi geliştirdi. Turkcell Platinum müşterilerinin, Platinum Uygulaması üzerinden ulaşabileceği “Dağ Bilgilendirme Servisi”nde Uludağ ve Kartalkaya için sürekli güncellenen kar kalınlığı ve hava durumu bilgileri yer alıyor. Dağ Bilgilendirme Servisi kullanımı ücretsiz sunuluyor.

Turkcell Platinum’un tüm yıla yayılan ayrıcalıkları

 • 7/24, ücretsiz ve özel Platinum Müşteri Hizmetleri,
 • Kapıya kadar hizmet getiren Platinum Hizmet Ekibi,
 • Tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan tarifeler
 • Günde 9.90 TL’ye yurtiçi paketlerini yurtdışında da kullanma imkanı
 • En yeni akıllı telefonlarda ve tabletlerde ayrıcalıklar
 • Ön rezervasyonla adrese teslimat
 • Aksesuar indirimleri ve hediyeler
 • Yedek cihaz ve cihaz tamir desteği
 • Cihazla ilgili kurulum desteği
 • Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları
 • Hayatı kolaylaştıran ve hayata renk katan ayrıcalıklar
 • Ücretsiz vale ve özel otopark alanı (Kanyon, Meydan, City’s)
 • Havaş ile ücretsiz havaalanı transferi
 • Sinemada bir bilet alana bir bilet hediye
 • Konserlere, etkinliklere öncelikli ve indirimli biletler, davetiyeler
 • Deniz Taksi’de %50 indirim
 • Tüm ayrıcalıklar ve teklifleri tek tıkla cebe getiren Turkcell Platinum Uygulaması

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir