Turkcell Superonline’dan oyunseverlere özel kampanya

Turkcell Superonline, Wolfteam, Goley ve Mstar oyunları için fiber internet müşterilerine yönelik kampanya başlattı.

Turkcell Superonline’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, dijital oyun tutkunlarına özel fırsatlar sunan tekliflerini sürdürüyor. Turkcell Superonline’ın yeni kampanyası, oyunseverleri Joygame’in Wolfteam, Goley ve Mstar oyunları için 200 liralık hediye kuponu ve Logitech F710 kablosuz gamepad ile buluşturuyor.

Kampanya kapsamında, 23 milyon oyuncusu ile dijital oyun sektörünün en sevilen oyunlarından olan Wolfteam için 75 lira, Goley için 75 lira, Mstar için ise 50 lira hediye kuponu Turkcell Superonline müşterilerine sunuluyor.

31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen 24 ay taahhütlü fiber internet müşterileri, faturaya ek aylık 9,90 lira, 12 ay taahhütlü üniversiteli fiber internet müşterileri ise faturaya ek aylık 12,90 lira ödüyor.

Turkcell Superonline’ın tüm mevcut ve yeni fiber internet müşterilerinin katılımına açık kampanyadan yararlanmak için Turkcell Superonline yetkili bayilerinden, “www.superonline.net”ten ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezi üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir