Türkiye Finans, CeBIT’te teknoloji deneyimini anlatacak

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, bilişim teknolojilerini buluşturan CeBIT Sinerji Zirvesi’nin sponsorları arasındaki yerini aldı. Teknolojideki son gelişmelerin bilimsel bir altyapıda ele alındığı zirvede Türkiye Finans, veri merkezleri ve e-ticaret konularında deneyimlerini kurumsal katılımcılar ile paylaşacak. Ayrıca fuar boyunca masrafsız “Teknolojinin Finansörü” ürünü ile fuar katılımcılarının teknolojik ihtiyaçlarını karşılamaya destek olacak.

Katılım bankacılığının öncü kuruluşu Türkiye Finans, 29 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılacak. CeBIT Sinerji Zirvesi’nin sponsorları arasında bulunan Türkiye Finans, bilişim teknolojilerinde geldiği noktayı sektör profesyonelleri ve kurumsal müşterileri ile paylaşacak. Türkiye Finans ayrıca fuara özel geliştirdiği Teknolojinin Finansörü ürününü de CeBIT katılımcılarının kullanımına sunacak.

CeBIT Sinerji Zirvesi kapsamında Türkiye Finans Veri Merkezleri ve Fiziksel Güvenlik Yönetici Yardımcısı Mehmet Barış Muş ve Türkiye Finans Ödeme Sistemleri Pazarlama Müdürü Murat Kibaroğlulları sektörel deneyimlerini kurumsal müşterileri ile paylaşacak. 29 Kasım’daki sunumlarda Muş, “Veri Merkezlerinde Gelinen Son Nokta” ve “Yeni Nesil Data Center ve Sanallaştırma Konuları” başlıklarında sektörün ve Türkiye Finans’ın gelişimlerini aktaracak. Türkiye Finans Ödeme Sistemleri Pazarlama Müdürü Murat Kibaroğlulları da “E-ticaret Sektörü Hakkında Bilgilendirme, Türkiye Finans’ın E-ticaret Çözümleri İşbirliği Yaptığı Firmalar ile Sunduğu İmkanlar” konularında bankanın e-ticaret sektörüne sağladığı katma değeri paylaşacak.

Türkiye Finans, tüketicilerin yüksek tutarlı acil ihtiyaçları için geliştirilen Finansör ürününü de CeBIT Bilişim Eurasia’ya özel olarak sunacak. CeBIT’e özel Teknolojinin Finansörü adıyla geliştirilen ürün, tüm fuar ziyaretçilerinin teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için finansman sağlayacak. Teknolojinin Finansörü ile ziyaretçiler, ev elektroniği, beyaz eşya, bilgisayar, telefon, kamera gibi elektronik eşya alımlarını ve elektronik tamir ihtiyaçlarını peşin fiyatına gerçekleştirebilecek, 36 aya varan taksit imkanları ile ödemelerini kolaylıkla yapabilecek.

Teknolojinin Finansörü ayrıca Bimeks’te tüm ürünlerde kampanyalı fiyatlara ek olarak %3 ekstra indirim sağlayacak. Teknolojinin Finansörü’ne başvuranlara, 2.000 TL’ye kadar gelir belgesi ve kefil şartları aranmayacak; kart ücreti, masraf, formaliteler bulunmayacak. İçerdiği limit dahilinde anında kullanım imkânı tanıyan Teknolojinin Finansörü’nün kullanım süresi 3 ay ile sınırlı olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir