Türksat uydu kullanıcılarına Digiturk’ten yeni paket

Televizyonlarında Türksat uydusu üzerinden yayın alan Digiturk Lig TV üyelerine yepyeni yayın seçenekleri geliyor. Digitürk platformunda yer alan sinema, belgesel ve spor kanallarının yer aldığı birbirinden zengin içerikleri izleme keyfi yaşayabilecek Türksat uydusu Lig TV üyeleri Aile Paketi ve Belgesel Paketi satın alabilecek.

DAHA FAZLA SPOR KEYFİ

Türksat uydulu Lig TV üyeleri Aile Paketini satın alarak daha fazla spor içeriğine ulaşarak BJK TV ve GS TV ile Eurosport kanallarını da izleme şansı bulacak. Aile paketi satın alacak üyeler, Türkmax, Moviemax Family, Moviemax Speed, BJK TV, GS TV, Eurosport, Eurosport 2, İZ TV, National Geographic, Discovery Channel, Nat Geo Wild, History Channel, Animal Planet kanallarına mevcut üyeliklerine 12 ay taahhütle ayda 10 TL fark vererek sahip olacak. İZ TV, National Geographic, Discovery Channel, Nat Geo Wild, History Channel, Animal Planet kanallarından oluşan Belgesel Paketine ise ayda 4 TL fark vererek üye olunabilecek.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Orman yangınları için erken uyarı sistemi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir