Türksat’tan internet ve TV için yeni fırsatlar

Türkiye’nin tek kablo operatörü Türksat AŞ, kampanyalarına yenilerini ekledi. Şirketten yapılan açıklamaya göre, “Doya Doya İzle”, “Dört Köşe Kampanya”, “Sinemada Altın Fırsat” kampanyaları ve “10 Mbps’ye kadar 15 GB AKN Ekosınırsız İnternet Hizmet Tarifesi” ile kullanıcılara farklı alternatifler sunulacak.

“Doya Doya İzle” kampanyası, Türksat’ın “Uydunet Alana Kablo TV Bedava” kampanyasına abone olan müşterilerinin Teledünya paket tarifelerine geçişlerini kolaylaştıracak. Teledünya aktivasyon ücretinin müşterilere yansıtılmayacağı kampanyada, 12 aylık taahhüt verilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca Teledünya Temel Paket ücreti 6 lira, 24 aylık taahhüt verilmesi durumunda ise 3 lira olarak fiyatlandırılacak. Eylül sonunda müşteri alınımına kapatılacak kampanya kapsamında Teledünya Üst Paket’e 3 lira fark ödeyerek abone olunabilecek.

“Dört Köşe” kampanyası kapsamında, 5 Mbps’ye kadar 5 GB Kotalı Uydunet tarifesi, Teledünya Temel Paket tarifesi, Kablo TV ve Vizioon Sinema Paketi’ne abone kabul edilecek. 24 ay taahhüt verilmesi gereken kampanya ile taahhüt süresi boyunca, ayda sadece 20,90 liraya hizmet sunulacak. Ayrıca kampanya kapsamında Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacak.

“Sinemada Altın Fırsat” kampanyasından, 12 aylık taahhüt verenler aylık 13,90 lira, 24 aylık taahhüt verenler 9,90 lira ücretle faydalanabilecek. Televizioon kampanyası müşterileri dilerlerse yeni pakete abone olabilecek.

“10 Mbps’ye kadar 15 GB AKN Ekosınırsız İnternet Hizmet Tarifesi”nden, aylık 19 lira karşılığı yararlanılabilecek. Tarifeden sadece “Yaza Merhaba” kampanyasına abone olanlar faydalanabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir