Uyumsoft Mehmet Önder

Uyumsoft, ‘Uyumsoft Bulut ERP’ için hazırlanıyor

Yerli yazılım ve danışmanlık firması Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 2015 yılında i-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv) süreçlerinde hizmet verdiği e-Fatura mükellefi olan müşteri sayısını, 4500 müşteriye çıkartarak, yaklaşık 2 kat büyüdü.

Geçtiğimiz yılsonu itibariyle 4500 e-Fatura mükellefine hizmet veren Uyumsoft, özel entegratörler arasındaki pazar payını %20’ye çıkarttı. Bu yıl, pazar payını arttırmayı hedefliyor.

i-Dönüşüm sürecinde sektör liderleri arasında yer aldıklarını kaydeden Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder, “2015 yılında i-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv) süreçlerinde başarılı bir yıl geçirdik. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ofislerimiz ve 262 çözüm ortağımızla, ülke genelindeki e-Fatura mükellefi olan müşterilerimize hizmet veriyoruz. 2016 yılında, gerek i-Dönüşüm projelerinde, gerek Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)’de yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı ve danışmanlığında sektörün liderleri arasında yer alan Uyumsoft’un, bu yılın ilk yarısında ‘Uyumsoft Bulut ERP’ çözümünü anons edeceğini ifade eden Mehmet Önder, şunları söyledi:

“Bu yıl itibariyle Bulut ERP, iş dünyasının daha yoğun gündemine giriyor. Bulut teknolojisiyle firmalara, daha ekonomik yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlanacak. Sanal ortamda; danışmanlıklar, eğitimler, bunları destekleyen video çözümleri ve örnek çalışmalar; müşteriler ile daha fazla buluşacak. Bu arada, ülkemiz ERP konusunda ciddi bir potansiyeli de barındırıyor. Ülkemizde ilk 50 binin içinde yer alan firmaların, yaklaşık 40 bini iş süreçlerini basit ticari muhasebe uygulamalarıyla yapıyor. Bu firmaların önümüzdeki süreçte büyümesiyle, ERP çözümlerine olan talepleri artacaktır ve ERP pazarı büyümesini sürdürecektir. Uyumsoft olarak bu yılın ilk yarısında Uyumsoft Bulut ERP çözümümüzün anonsunu yapacağız.”

Bulut üzerinden takip edilecek smartcity, eğitim, akıllı binalar, enerji verimliliği, sağlık gibi onlarca yeni iş modeli fırsatlarının bulunduğunu da anlatan Mehmet Önder, bu yıl içinde eğitim sektörüne yönelik bir projenin anonsunu yapacaklarını açıkladı.

Uyumsoft Merkez Ofisinin Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’ında olduğunu kaydeden Mehmet Önder, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ve Azerbaycan-Bakü ofisleriyle hizmet götürmeye devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir