Vatan Bilgisayar Kuşadası’nda

Türkiye’de hızla büyüyen teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar, Kuşadası’ndaki ilk mağazasını 25 Nisan Cuma günü hizmete açtı. Aydın ilindeki 3’ncü mağazasını Kuşadası’nda açan Vatan Bilgisayar, açılışa özel teknoloji ürünlerinde sunduğu indirimlerle, yoğun ilgi gördü.

Türkiye’de 49 ilde 100’ü aşkın mağazasıyla yerli ve yabancı binlerce markayı müşterilerine sunan teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, büyümeye ve yatırım yapmaya devam ediyor. Vatan Bilgisayar, Aydın ilindeki 3’ncü mağazası Kuşadası Hiperstore’u 25 Nisan Cuma günü açarken açılışa özel uyguladığı tüm ürünlerde, tüm kartlara yüzde 30 indirim ve cep telefonu hariç 9 taksit fırsatı yoğun ilgi gördü.

Vatan Bilgisayar Kuşadası Hiperstore bin 600 metrekare alanda hizmet verirken televizyondan tablete, cep telefonundan noteebook’a masaüstü bilgisayardan kişisel bakım ürünlerine, fotoğraf makinesinden kameraya, oyun konsollarından küçük ev aletlerine 15 bin çeşit ürün sunuyor.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “Aydın’da iki mağazamız ile 2010 yılından bu yana hizmet veriyoruz bugün ise Kuşadası’nda ilk mağazamızı hizmete açmaktan mutluyuz. Kuşadası halkıyla son teknoloji ürünlerini açılışa özel yaptığımız indirimlerle buluşturmaktan ve halkın Vatan Bilgisayar’a gösterdiği ilgiden memnunuz” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir