Vatan Bilgisayar, Marmaris mağazasını açtı

Türkiye’deki teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar, İstanbul’daki mağaza sayısını artırıyor. 2016 yılında mağaza yatırımlarını hızlandıran ve farklı illerde 5 mağaza açılışı gerçekleştiren Vatan Bilgisayar, Marmaris mağazasını da 1 Nisan Cuma günü hizmete açtı. Marmaris mağaza, Vatan Bilgisayar’ın açılışa özel sunduğu indirimlerle ve teknoloji severlerin gösterdiği yoğun ilgiyle açıldı.

Türkiye’de hızla büyüyen teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar, Marmaris’de ilk mağazasını 1 Nisan Cuma günü açtı. Marmaris Hiperstore’da televizyon, ev sistemleri, cep telefonu, notebook, tablet, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera, bilgisayar parçaları, küçük ev aletleri ve daha birçok kategoride geniş ürün yelpazesi yer alırken açılışa özel indirimler sunuldu.

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, açılış esnasında yaptığı konuşmada “Vatan Bilgisayar olarak kalite ve uygun fiyatı tüketicilerimizle buluşturduğumuz yeni mağazalarımızla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Her yeni mağazamız ile tüketicilerimizle daha fazla yakınlaşıyoruz. Marmaris mağazamızın herkese hayırlı olsun, mağaza yatırımlarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir