Vertiv

Vertiv, 2021 veri merkezi trendlerini masaya yatırdı

Global kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv, 19 Ocak Salı günü saat 17:00’da LinkedIn üzerinden canlı yayınla “Trendleri Belirlemek: 2021’de Veri Merkezi Endüstrisinin Önündeki Yol” başlıklı panele ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, dünyanın dört bir yanından 60 yılı aşkın deneyime sahip BT, veri merkezi ve üretim dünyasından uzmanları bir araya getirdi. 2021 veri merkezi trendlerine yönelik bölgesel iç görülerin paylaşıldığı etkinlikte, veri merkezlerine yönelik tahminlerin ülkeleri nasıl etkileyeceği tartışıldı.

Vertiv Global Analist İlişkileri Direktörü Andrew Donoghue, Vertiv Stratejik İş Girişimlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Angie McMillin, Vertiv Latin Amerika Başkan Yardımcısı Rafael Garrido ve Vertiv Avustralya ve Yeni Zelanda Genel Müdürü Robert Linsdell’in katıldığı etkinlikte salgının mevcut teknolojik adaptasyon trendlerini nasıl hızlandırdığı, global teknolojik bağlılığın artmasıyla veri merkezlerinin kamu hizmeti benzeri bir statüye kavuşması, sürdürülebilirlik ve yönetişimin önemi gibi konular konuşuldu.

Vertiv donanım, yazılım, iş analitiği ve devamlı servisleri bir arada sunarak müşterilerinin kritik öneme sahip uygulamalarının kesintisiz çalışmasını, en iyi performansı sunmasını ve ihtiyaca uygun şekilde büyümesini garanti altına alan bir şirket.

Vertiv veri merkezlerinin, haberleşme ağlarının, ticari ve endüstriyel tesislerin bugün karşılaştığı en önemli zorlukları çözerken güç kaynağı, soğutma ve IT altyapı çözüm ve servisleriyle buluttan uç nokta aygıtlarına kadar kapsamlı bir portföy sunuyor.

Merkezi ABD’nin Ohio eyaletinde, Columbus’ta bulunan Vertiv’in 20 bine yakın çalışanı bulunuyor ve şirket 130’dan fazla ülkede iş yapıyor.

ADSL, VDSL ve fiber destekli modem | Zyxel VMG3625-T50B incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir