Vestel’den TV alana Netflix Premium aboneliği

Vestel ve Netflix işbirliği ile 20 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında 4K UHD TV alan herkes 3 ay boyunca Netflix Premium aboneliği kazanıyor.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, her geçen gün farklı kampanyalar ile tüketicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dünyanın lider internet televizyon ağı Netflix, Türkçe hizmet vermeye başlamasının ardından Türkiye TV pazarı lideri Vestel’i seçti.

Vestel ve Netflix, orijinal 4K görüntü kalitesi ile televizyon izlemenin yeni bir yolunu sunuyor. 20 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 arasında Vestel 4K UHD TV alan herkes, 3 ay boyunca 39,99 TL değerindeki Netflix Premium paketi aboneliği kazanacak.

İster Vestel TV’de, İster Vestel Tablette, İster Venus’te

Premium üyelikle 4 farklı ekranda izleme şansı tanıyan Netflix içeriklerini tüketiciler, dilerlerse Vestel televizyonlarında, dilerlerse Vestel tabletlerinde, dilerlerse de Türkiye’nin ilk yerli akıllı telefonu Venus’te izleyebilirler.

Üyelerine istedikleri zamanda, şekilde ve yerde seyir keyfini sunan Netflix’te tüketiciler, Vestel cihazları üzerinden Hollywood filmlerini, en iyi yabancı dizileri, Türkçe programları, belgeselleri, bağımsız filmleri, stand-up komedileri ve çocuklara özel çok çeşitli içerikleri anında seyredebilecek.

Tek Tuşla Uçsuz Bucaksız Bir Dünya Vestel’de

4K görüntü kalitesine sahip yüzlerce saatlik içerik dünyasının kapılarını açan Vestel ile Netflix içeriklerine ulaşmak tek bir tuşla mümkün. Netflix tuşlu uzaktan kumandalar artık Vestel ile Türkiye’de de var.

Tüketiciler Netflix kampanyasına 20 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında satın aldıkları her 4K UHD Vestel TV ile sahip olabilirler. Vestel’in son teknoloji tüm ürünleri Vestel satış noktalarında.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Zyxel’den küçük işletme ve evlere Nebula destekli yeni GS1915 Serisi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir