Vodafone, CampusZone ile kampüsler cepte

Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, “CampusZone” uygulamasıyla üniversite öğrencilerini kampüs içinde keşfe çıkarıyor. Türkiye genelindeki 30 üniversiteyi kapsayan CampusZone uygulaması öğrencilere üniversite haritasından servis saatlerine, etkinlik takviminden üst dönem öğrencilerin okulla ilgili ipuçlarına, kampüs hayatıyla ilgili A’dan Z’ye rehberlik sunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, “Vodafone FreeZone çatısı altında tamamen gençlerin istek ve beklentilerine odaklanıyoruz. ‘Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa’ mottosu bizim için çok önemli bir ilham kaynağı. Vodafone FreeZone’la sunduğumuz ürün, servis ve diğer avantajlarla gençlere geniş bir özgürlük alanı sunuyor, hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz ve Türkiye’de en geniş üniversite ağına sahip CampusZone uygulamasıyla gençlere kampüs hayatını kolayca keşfetme ve kampüsün tadını çıkarma olanağı sunuyoruz” dedi.

Android, iOS platformlarında çalışacak

CampusZone uygulamasıyla öğrenciler bina isimleri, ATM’ler, kantinler gibi noktaların tanımlandığı kampüs haritasıyla yollarını kolayca bulabilecek; servis saatleri ve kalkış noktaları gibi bilgilere hızlıca ulaşabilecek. Okulun resmi tarihleri, sınav tarihleri, tatiller, kulüp aktiviteleri, kampüs konserleri, kariyer günleri gibi bilgilerin yer aldığı okul takvimi sayesinde okul hayatını yakından takip edebilecek.

Uygulama sayesinde üst dönem öğrenciler, kampüsteki bilinmesi gereken yerleri, popüler restoran ve kafeleri, emlakçıları, popüler kulüpleri ve ders notlarını, yeni gelen arkadaşlarıyla paylaşabilecek. CampusZone’le öğrenciler ayrıca kendilerinin bilgi, öneri ve ipuçlarını CampusZone üzerindeki foruma ekleyebilecek ve Facebook’ta paylaşıp beğenebilecek.  İlerleyen günlerde BlackBerry platformunda da çalışır hale gelecek olan uygulama, frzcampus.com adresinden, “Google Play Market” ve “Apple App Store”dan isteyen tüm öğrenciler tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

Vodafone CampusZone; Adnan Menderes, Afyon Kocatepe, Akdeniz, Anadolu, Atatürk, Boğaziçi, Çanakkale 18 Mart, Çukurova, Dicle, Dokuz Eylül, Ege, Erciyes, Gaziantep, Gazi, Hacettepe, İnönü, İstanbul, İstanbul Teknik, Karadeniz Teknik, Kocaeli, Marmara, Mustafa Kemal, ODTÜ, Ondokuz Mayıs, Osmangazi, Sakarya, Selçuk, Süleyman Demirel, Uludağ ve Yıldız Teknik Üniversitelerinde öğrencilere rehberlik sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir