Vodafone’da yeni atama

Derya Hatiboğlu, Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına atandı. Vodafone açıklamasına göre, Vodafone Türkiye Strateji, İş Geliştirme ve Sabit Telekom Hizmetleri’nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Hatiboğlu, Vodafone Türkiye üst yönetiminde yapılan yeni atamayla Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Hatiboğlu, yeni görevine 1 Ocak 2014 itibariyle başlayacak.

Vodafone’daki dört yıllık çalışma hayatı boyunca, finans operasyon bölümünün yeniden yapılanmasını sağlayan Hatiboğlu, Borusan Telekom ile Koçnet’in Vodafone tarafından satın alınma sürecine de liderlik etti.

Hatiboğlu, ağustos 2012’den bu yana Vodafone Türkiye Strateji, İş Geliştirme ve Sabit Telekom Hizmetleri’nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir