Vodafone’dan akıllı telefon değişim kampanyası

Eski akıllı telefonlarını Vodafone Cep Merkezlerine getirenler, yenilerine bin 440 liraya varan indirim ve 24 ay taksit seçeneği ile sahip olabiliyor.

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, mart ayında Sony Z3 modelinin eklenmesiyle zenginleşen Akıllı Telefon Değişim Kampanyası portföyüne, nisan ayında Vodafone Çok Satanlar Masası’nda satışı başlayacak olan Samsung Galaxy S6, HTC One M9 ve LG G Flex 2 de ekleniyor.

Kampanya kapsamındaki eski akıllı telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri’ne getirenler, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, LG G Flex 2, Sony Experia Z3 veya iPhone 6’ya bin 440 liraya varan indirimlerle ve 24 ay taksit seçeneğiyle sahip olabiliyor. 10 Nisan itibarıyla Türkiye’deki tüm Vodafone Cep Merkezlerinde geçerli olan kampanya, Vodafoneluların yanı sıra numarasını Vodafone’a taşıyacak aboneleri de kapsıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, akıllı cihazlara erişimi kolaylaştıracak uygulamalar ve kampanyalar geliştirdiklerini vurguladı. Buruk, şunları kaydetti:

“Vodafone Çok Satanlar Masası ile tüketicilere tüm Vodafone Cep Merkezleri’nde en çok ilgi gören, en son teknoloji akıllı cihazları canlı deneyimleme olanağı sunmakla beraber tüm sorularına Vodafone uzmanları tarafından yanıt bulabilme imkanı veriyoruz. Yeni akıllı telefon değişim programımızla da eski telefonlarını yenisiyle değiştirmek isteyen abonelerimize çok avantajlı bir fırsat sunuyoruz. Abonelerimiz yılın en çok beklenen cihazlarından Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, LG G Flex 2’ye ve nicelerine bin 440 liraya varan indirimlerle anında ulaşıyor.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir