World of Tanks: Xbox 360 Edition seri atış güncellemesi çıktı

Oyuna ilk kez güçlü ikonik Amerikan otomatik yükleyicileri, yeni Birleşik Devletler ve Alman tank serileri ve iki yeni harita ekleniyor.

Wargaming bugün World of Tanks: Xbox 360 Edition için bir başka heyecan verici yeni içeriği “Seri Atış”ı görücüye çıkarıyor. Dünya çapında yayınlanacak olan başarılı çok oyunculu tank savaşına ait bu içerik güncellemesi, tankçıları tarihin en baskın Birleşik Devletler otomatik yükleyicili tankları başta olmak üzere toplam 13 yeni Amerikan ve Alman tanklarını komuta ettiriyor. İki dinamik yeni haritayı da içeren Seri Atış güncellemesi, savaş alanlarını çeşitlendiriyor.

Oyuncular artık ölümcül T-57 Heavy gibi gelişmiş otomatik yükleyicili tankları geliştirecek ve savaşa katabilecek. Daha fazla genişleyen Birleşik Devletler ve Alman teknoloji ağaçları ve yüksek seviye otomatik yükleyici tank eklentisi oyunculara savaş stratejilerini mücadeleye yansıtmalarını sağlayacak tank sürüşü için yeni taktiksel öğeler sunacak.

Seri Atış güncellemesindeki her harita birçok tank için ayrı taktikler sunuyor. Kutup Bölgesi, buz ve karlarla kaplı geniş alanları, kayalık mostraları, tepeleri ve dağ sırtlarını sunuyor. Buzlu ölüm tuzağındaki eğim ve kıvrımlar Kutup Bölgesi’ni çekici bir savaş alanı haline getiriyor. Erlenberg haritası, sıkışık ve dar bir şehir ile yeşil tepeleri ortadan ikiye ayıran nehir ve üç köprüyü içeriyor. Bu köprüler ve ayrı özelliklerdeki arazi koşulları, rakip kuvvetlere karşı doğal temas noktaları yaratıyor ve çeşitli taktiksel olanaklar sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir