Xbox One ön sipariş fırsatı teknosa.com’da

TeknoSA, müşterilerine 5 Eylül’de satışa sunulacak Xbox One için ön sipariş fırsatı sunuyor. 21 Temmuz’da alınmaya başlanan ön siparişe özel kampanya kapsamında, Xbox One ile birlikte iki oyun da bedava alınabilecek.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, müşterilerine 5 Eylül’de satışa sunulacak Xbox One için ön sipariş fırsatı sunuyor. Teknosa.com üzerinden 5 Eylül tarihine kadar ön sipariş verenler, özel kampanya kapsamında konsol ile birlikte 430 TL değerinde iki oyuna da bedava sahip olacak.

Teknosa.com’da ön siparişe özel olarak Xbox One, FIFA 15, Forza 5, Kulaklık ve Kumanda’dan oluşan paket 1599 TL’den, Kinect, Fifa 15, Dance Central, Spotlight, Kulaklık, Day 1 özel kumanda ve Day 1 Achievement’tan oluşan paket ise 1999 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir