Yale Linus Akıllı Kilit L2

Yale güvenlik ekosistemine yeni oyuncu: Yale Linus L2 Akıllı Kilit

Akıllı ev güvenlik çözümlerinin lider sağlayıcısı Yale, amiral gemisi Linus ürününün yeni nesli olan Yale Linus L2 Akıllı Kilit’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Güvenlikten ödün vermeden günlük hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan yeni Akıllı Kilit, son teknoloji tasarım, işlevsellik ve yeniliği tek üründe bir araya getiriyor.

Üretiminde daha az malzeme kullanan ve önceki nesle göre %20 daha küçük bir boyuta sahip olan akıllı kilit, endüstriyel tasarım stüdyosu Bould Design tarafından geliştirildi. Şık ve dar endüstriyel tasarımı ve dayanıklı metal gövdesi, gelenekselden çağdaşa her evin mimari tasarımını tamamlıyor.

Oldukça kolay bir kuruluma sahip olan akıllı kilit çoğu yuvaya/kilide uyum sağlıyor. Kapılara hızlı bir şekilde monte edilebiliyor ve herhangi bir iz bırakmadan çıkarılabiliyor. Önceki nesil Linus ürününden daha hızlı ve daha güçlü olan Linus L2’de yerleşik Wi-Fi özelliği bulunuyor.

Akıllı kilit nasıl kullanılır? | Yale Linus Smart Lock incelemesi

Böylece uzaktan erişim sağlamak için Connect Wi-Fi Bağlantı Köprüsü satın almak gerekmiyor. Akıllı kilit tek bir şarjla 6 aya kadar güç sağlayan şarj edilebilir bir pil paketiyle çalışıyor. Pil seviyeleri azaldığında bildirim gönderiyor.

Kullanıcılar Yale Akıllı Tuş Takımı veya yeni Yale Dot gibi aksesuarlar sayesinde, sanal anahtarları veya kodları güvendikleri kişilerle paylaşıp eve anahtarsız giriş sağlayabiliyor. Yale Home uygulamasındaki Etkinlik Akışı, Akıllı Uyarılar ve bildirimler, evin kapısının ne zaman açılıp kapandığını gösteriyor. Böylece eve erişim izni verilen kişilerin eve giriş çıkışları takip edilebiliyor.

Yale Linus Akıllı Kilit L2
Yale Linus Akıllı Kilit L2

Yale Akıllı Güvenlik Ekosistemi’nde yerini alan Yeni Yale Linus Akıllı Kilit L2, Akıllı Kameralar ve Akıllı Görüntülü Kapı Zilinin yanı sıra Akıllı Depolama serisi ve Akıllı Bahçe ve Garaj Kapısı Kilit Modülü gibi diğer popüler Yale ürünleriyle sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabiliyor.

İlginizi çekebilir:  Bu Babalar Günü, babanıza akıllı ev güvenliği hediye edin

Ayrıca Amazon Alexa, Google Home ve gibi önde gelen sesli asistanlarla da entegre oluyor. Bu yılın ilerleyen dönemlerinde ürün, diğerlerinin yanı sıra Apple Home’u da Linus L2’ye getirecek bir donanım yazılımı güncellemesiyle Thread üzerinden Matter uyumlu olacak.

Aidatsız alarm sistemi | Yale Sync Akıllı Ev Alarmı incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

5/5 - (1 vote)

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir