DoorBird

Yale Linus ailesine yeni ürün: DoorBird Görüntülü Diyafon

Yale, Linus Akıllı Kilit lansmanının ardından iş ortağı olan güvenilir markalarla yeni entegrasyonlar geliştirmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi, DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemi ile birlikte çalışabilme özelliği. Bu sayede, tüketiciler Linus kilit bulunan kapılarını DoorBird uygulaması üzerinden uzaktan açabilecekler.

Linus Akıllı Kilit ve DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sisteminin bu yeni entegrasyonu sayesinde tüketiciler şu harika yeni avantajlardan yararlanabilecekler:

Dışarıdayken bile eve kimin uğradığından haberiniz olsun: DoorBird Uygulaması aracılığıyla kendi ev otomasyon sisteminize kolayca entegre olabilen DoorBird IP Görüntülü Diyafon Sistemi, ön kapınızı, bahçe kapınızı ve garaj kapınızı görüntülemenize olanak verir.

Ziyaretçileri kapıda bekletmeye son: Yale ve DoorBird sayesinde tüketiciler, gün içinde kargo görevlisinin veya arkadaşlarının uğrayıp uğramadığından haberdar olabilir, hatta dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar onlarla karşılıklı olarak konuşabilirler.

Teslimatları kaçırmaya son: Linus Akıllı Kilit sayesinde tüketiciler teslimat görevlisinin kargoyu kapının önüne değil de içeriye bırakabilmesi için geçici erişim izni verebilirler. Uzaktan çalışırken bile teslimatlar yüzünden yoğun programlarını bölmelerine gerek kalmayacak.

Dünya çapında milyonlarca insanın güvendiği akıllı ev güvenlik çözümlerinin lider sağlayıcısı Yale, akıllı ürün ekosistemini genişletmeye ve akıllı ev deneyimini geliştirmek için güvenilir ortaklarla entegrasyonlar yapmaya kararlı.

Akıllı kilit nasıl kullanılır? | Yale Linus Smart Lock incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir