Yandex’in Dijital Ajansı Roy+Teddy oldu

Dünya genelinde 94 milyonu aşkın kullanıcısıyla Avrupa’nın en büyük Internet şirketlerinden biri olan ve Türkiye’de de sunduğu birçok yenilikçi hizmetiyle öne çıkan Yandex, yeni dönemde dijital pazarlama ve sosyal medya faaliyetlerine Roy+Teddy ile devam etme kararı aldı.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği yaratıcı projelerle adından söz ettiren Roy+Teddy; uzman ve yaratıcı ekibiyle Microsoft Türkiye, Microsoft MEA, Volkswagen Ticari Araç, Doğuş Otomotiv, VDF, Denizbank, ING Bank, Turkcell, TAV Holding gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet sunuyor.

Çalıştığı markalara interaktif ve alternatif medya kanallarını kullanarak yaratıcı projeler geliştiren, online/offline kampanyalar, interaktif uygulamalar, advergames ve viral kampanyaların yanı sıra sosyal medya danışmanlığı alanında da hizmet veren Roy+Teddy, bundan böyle Yandex’in dijital dünyadaki iletişim rotasının belirlenmesine katkı sağlayacak.

Yurtiçi ve yurtdışında sektöründe lider markalara interaktif ve alternatif medya kanallarını kullanarak yaratıcı projeler geliştiren, online/offline kampanyalar, interaktif uygulamalar, advergames ve viral kampanyaların yanı sıra sosyal medya danışmanlığı alanında da hizmet veren Roy+Teddy, sektördeki hızlı yükselişini sürdürüyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir