Yazılımcı bedelli parası için parti veriyor

Bir süredir alacaklarını tahsil edemeyen yazılımcı, çareyi parti vermekte buldu.
Bedelli askerlik için geçerli sürenin sonuna yaklaştığımız bugünlerde, bedelli askerliğe başvuranların sayısı 150.000’e yaklaşmış durumda.

1988 öncesi doğumluların, 18.000 TL vererek yararlanabildiği bu uygulamanın, başvuru sayısıyla, diğer uygulamalara göre öne çıkması dikkat çekiyor.

Bedelli askerlik için gereken ücreti toparlayabilmek için, Orkut Murat Yılmaz adlı yazılımcı da, ilginç bir yönteme başvurdu.

Hem çalışıp hem de yüksek lisans yapan ve uzun süredir yaptığı işlerin ödemesini alamadığından yakınan Orkut Murat Yılmaz, bedelli ücretini toplayabilmek için bir parti düzenleyecek.

Düzenlediği partinin biletlerini bed50.com adlı web sitesi üzerinden satışa çıkaran Orkut Murat Yılmaz, herkesi bir bilet alarak partisine katılmaya çağırıyor.

11 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:30’da Beyoğlu’ndaki The Loft adlı mekanda düzenlenecek olan partinin biletleri, bed50.com’dan, kredi kartı ile parti saatine kadar satın alınabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir