Yeni Batman Ben Affleck olacak

Ünlü Hollywood aktörü Ben Affleck, iki süper kahraman Batman ve Superman’i bir araya getirecek filmde Batman’i canlandıracak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Warner Brothers Başkanı Greg Silverman, “Bu rol için olağanüstü bir aktöre ihtiyacımız var ve Ben Affleck en uygun aday oldu.” diye açıkladı.

Süper kahramanlar Superman ve Batman hakkında yeni filmin 2015 yazında gösterime girmesi planlanıyor. Yapım şirketi, filmin nihai adının henüz belirlenemediğini açıkladı. Clark Kent yerine Superman rolünün kimin canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, Affleck, Batman rolünü oynayan sekizinci aktör olacak. Bu kahramanı daha önce Christian Bale ve George Clooney gibi yıldızlar canlandırmıştı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir