Yeni BlackBerry Q10 Turkcell’le Türkiye’de

Turkcell, BlackBerry’nin BlackBerry 10 altyapısına sahip yeni akıllı telefonu BlackBerry Q10’u müşterilerine sundu. BlackBerry’nin en iyi fiziksel klavyesi ile BlackBerry 10 platformu üzerinde çalışan dokunmatik ekranı aynı cihazda birleştiren Q10 kullanıcılarına üstün bir performans sunuyor.

Daha hızlı ve daha etkin bir iletişim ve ortak çalışma ortamı sağlayan Blackberry Q10, gelişmiş donanım, iletişim ve multimedia özellikleri ile dikkat çekiyor. Cihaz, uzun pil ömrüyle dışarıda geçirilecek bütün bir gün boyunca telefonun özelliklerini rahatlıkla kullanma imkânı sunuyor.

Turkcell’liler yeni BlackBerry Q10’a 31 Mayıs’tan itibaren  kampanyaya dahil tarifelerine ek 24 ay boyunca ayda 69 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell İletişim Merkezleri, turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalardan ulaşabilecek. Turkcell’in çift taşıyıcı özelliğinden kaynaklanan iki kat hızlı mobil internet deneyimi sunan BlackBerry Q10’un tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı  ise 1.999 TL.

Blackberry Q10 Özellikleri:

  • Yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş BlackBerry 10 platformu çok farklı ve güçlü bir mobil bilgisayar deneyimi yaşatıyor.  Her özelliği ve her detayı sizi hedeflerinize kolayca ulaştırıyor;
  • BlackBerry Hub, tüm görüşmelerinizi tek bir arada tutma özelliğine sahip. İstediğiniz uygulamaya geçmeniz yalnızca tek tuşla mümkün.
  • BlackBerry Balance teknolojisi ise profesyonel yaşamınız ile kişisel yaşamınızı birbirinden ayırıyor. İş ile ilgili çalışmalarınızda sizin için önemli olan verileri ve bilgileri koruyor.
  • BBM (BlackBerry Messenger) sevdiklerinizle hızlı paylaşım yapabilmenizi sağlıyor. BBM BlackBerry 10,  sesli arama ve bir başka BlackBerry 10 ile görüntülü konuşma hizmetleri sunuyor.
  • BlackBerry Remember, özelliği ise telefonunuzda farklı yerlere kaydettiğiniz bilgileri topluyor, organize ediyor ve size hatırlatıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir