Yeni iPad’ler 5 Şubat’ta piyasaya çıkıyor

Apple yüksek bellekli dördüncü nesil iPadlerin 799 ile 929 dolardan satılacağını açıkladı. Siyah ve beyaz renklerde satışa sunulacak dördüncü nesil iPadlerin belleklerinin 64GB’tan 128GB’a yükseltildiği açıklandı.

Apple şu ana dek 120 milyon adetten fazla sattığı iPadler’in kurumsal alanlarda kullanımının da arttığını bildiriyor. Apple’a göre tıp endüstrisi ve yaratıcı kadrolarda görev yapan kullanıcılar 128GB bellekli iPad’lerden daha çok yararlanabilecek.

iPad’e kolaylıkla yüklenebilen uygulamalar, kurumsal kullanıcılara günlük işlerinde yardımcı oluyor. iPad, App Store’da bulunan 800 bin uygulamadan yararlanabilirken, bunlardan 300 bini özellikle iPad için geliştirilmiş. iBookstore’da ise 5 binden fazla dergi ve bir buçuk milyondan fazla kitap bulunuyor.

Amerika’nın Sesi’nin haberine göre, yüksek bellekli iPad’lerin yalnızca Wi-Fi tabanlı çalışanları 799 dolar, 4G özellikli iPad’lerin 929 dolara satılacağı bildiriliyor. Apple’ın yeni iPad tasarımını ise sonbaharda piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir