Canovate Group

Yeni nesil teknolojileri müşterilerine anlattı

Dünyanın önde gelen Ar-Ge ve inovasyon şirketi Canovate Group tarafından, 15 Ocak 2020 Çarşamba günü, Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ta “Yeni Nesil Teknolojiler ve Müşteri Deneyimleri Zirvesi” düzenlendi.

Telekomünikasyon, savuma ve IT sektörlerinden yoğun katılımın olduğu organizasyonda, Edge Computing- 4M (Mikro, Mini, Maksi, Mobil) Veri Merkezi Uygulamaları, Yapay Zeka’ya Başlangıç Kılavuzu, Canovate Fiber Optik Teknolojisi Çözümleri, 5G İletişim Güvenliği ve Yeni Nesil Teknolojiler, Canovate IOT platformu ürünleri ve Güvenlik Çözümleri, Canovate Isıtma ve Soğutma Sistemi Çözümleri gibi çeşitli konular hakkında bilgi verildi.

Dünyadaki teknolojik gelişmeler anlatıldı

Canovate Group’tan, Gün Evren Gören, Tolga Sugetiren, Alper Zülkaroğlu, Murat Uzunoğlu, Abdurrahman Bıyıklı, Talha Solakoğlu, Mesut Güçver, Aşkın Karasu, Şafak Elçi, Murat Akçay, Şenol Kara, Ahmet Parlak’ın aralarında bulunduğu yetkililer; zirveye katılan telekomünikasyon, savunma ve IT sektöründe 300’e yakın katılımcıya; IOT, BIG Data, Block Chain gibi yeni teknolojiler için özellikle Edge computing altyapısına sahip Micro ve Mini Data Center, Network Kabini, Etkin enerji yönetim fonksiyonuna sahip Hibrid ve ATEX, KGYS (Kent Güvenlik ve Yönetim Sistemleri) ve Tesis Güvenlik Kabinleri, F/O Çatılar ve Yeraltı ek kutusu, Yerli ve Milli CRAC Soğutma Sistemi ve Isı Pompası, Canovate IP PDU ve IOT ürünleri ve dünyadaki teknolojik gelişmeler hakkında bilgiler anlattı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir