Fenerium ürünleri hepsiburada’da

Hepsiburada, Fenerium ile özel bir anlaşma yaparak sarı lacivertli takımın ürünlerinin online satış kanalı oldu.

Hepsiburada açıklamasına göre, taraftar ürünleri koleksiyonunu Fenerium ile yaptığı özel anlaşmayla zenginleştiren hepsiburada, taraftarların Fenerbahçe’ye olan tutkularını hayatın her alanına taşıyabilmesi için kaliteli ve orijinal ürün gruplarını sporseverlerle buluşturuyor.

Hepsiburada’da binden fazla Fenerium ürünü yer alıyor. Bu ürün gamında, giyim, aksesuar, kozmetik, dekorasyon ve kırtasiye ürünleri gibi taraftarların ihtiyaç duyabileceği ürünler bulunuyor.

Fenerbahçe’nin tarihinde önemli bir yeri olan futbolcu Lefter’in adını taşıyan Lefter Efsane Forma, kulüple özdeşleşmiş çubuklu forma ve sarı lacivertli kulübün diğer lisanslı formaları ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Fenerbahçe’nin minik taraftarları için çocuk formaları da hepsiburada’dan alınabiliyor. Ayrıca, taraftarların yoğun ilgi gösterdiği eşofman takımları ve tişörtler özel fiyatlarla yer alıyor.

Fenerium kategorisindeki en çok satan ürünlerin başında farklı tasarımıyla öne çıkan futbol topları geliyor. Gömleklerden kravatlara, kol saatlerinden kulaklıklara, bardaklardan nevresim ve pike takımlarına kadar Fenerbahçe’ye dair ne varsa hepsiburada’da taraftarları bekliyor.

Taraftarlar, hepsiburada’daki Fenerium kategorisinde yer alan çok sayıda ürün içerisinden yeni ürünlere, indirimli ürünlere veya süper hızlı gönderime göre aramalar yaparak alışverişlerini kolaylaştırabiliyor ve kendileri için ideal olan ürünleri bir arada görebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir