100 bin otel artık bavul.com’da

Türkiye’nin en kapsamlı seyahat asistanı bavul.com, sunduğu olanaklara bir yenisini daha ekledi. 700’den fazla havayolu firmasından uçak bileti almanın mümkün olduğu bavul.com ile artık 100 bin otele rezervasyon yaptırılabiliyor. Bu yeniliği bir de kampanya ile taçlandıran bavul.com, otel rezervasyonu yapan herkese uçak bileti hediye ediyor.

Turkcell’in sağladığı teknoloji altyapısı ile güçlendirilen bavul.com uçak ve otobüs biletlerinin ardından artık otel rezervasyonları ile de müşterilerinin hem hayatını kolaylaştırıyor hem de seyahat planlamayı keyfe dönüştürüyor. Bavul.com kullanıcıları artık dünyanın dört bir yanında 2 yıldızdan 5 yıldıza kadar 100 binden fazla otele erişilebiliyor.

Üstelik tüm oteller Turkcell’lilere özel avantajlı fiyatlarla sunuluyor.   Sunduğu yeniliği bir de kampanya ile taçlandıran bavul.com, yurt içi veya yurt dışı otel rezervasyonu yapan herkese  Eylül ayı boyunca Atlasjet’ten tek yön yurt içi uçak bileti hediye ediyor. Bu kampanyanın dışında sitede; sık sık yenilenen avantajlı fiyat ve kampanyalar, anlaşmalı kurumlara sağlanan imkanlar ve Turkcell’lilere özel indirimler bulunuyor.

Turkcell’li olsun olmasın herkes bavul.com’a ücretsiz üye olabiliyor. Dileyenler App Store’den iPhone ya da www.t-market.com adresinden Android uygulamalarını indirerek cep telefonlarından da kolayca seyahatlerini planlayabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir