ADATA’dan USB bellek kurtarma yazılımı

ADATA, okuma sorunu yaşanan USB bellekleri kolayca onarabilmek için çevrimiçi (on-line) kurtarma yazılımı yayınladı. ADATA USB bellek kullanıcıları, ADATA web sitesinden bu yazılımı kullanarak belleklerini onarabiliyorlar.

Dünyanın önde gelen veri depolama ürünleri üreticilerinden ADATA, USB bellek kullanıcıları için özel bir kurtarma yazılımı yayınladı. ADATA markalı USB belleklerde okuma sorunu yaşandığında, kullanıcıların ürünü tamire götürmesi yerine kolayca erişip kullanabilecekleri bu yazılım, böylece hem zaman, hem para, hem de emek tasarrufu sağlıyor.

Flash bellek bilgisayara takıldığında sürücü okunamadığında ve sürücünün biçimlendirilmesi gerektiği yönünde mesaj görüldüğünde kullanılabilen kurtarma yazılımının uygulaması da çok basit. Birkaç adımda işlevini tamamlayan bu yazılıma ADATA web sitesi üzerinden her yerden, günün 24 saati internet üzerinden erişilebiliyor.

Kurtarma yazılımı, arızalanan flash bellekleri onarıyor, ama içindeki verileri kurtaramıyor. USB belleği tekrar kullanılabilir hale getiren bu yazılıma şu linkten ulaşılabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir