Adform Türkiye Ülke Müdürü Cem Eroğlu

Adform Türkiye’de Cem Eroğlu’na yeni global görev

Dijital reklâm teknolojileri şirketi Adform’un Türkiye ve MENA Genel Müdürü Cem Eroğlu’nun sorumlu olduğu bölgeler arasına, Asya Pasifik’teki görevini tamamlamasının ardından Orta Asya pazarı da eklendi.

Modern pazarlama için oluşturulmuş tek küresel, bağımsız ve tamamen entegre reklâm platformu olan Adform’un Türkiye ve MENA Genel Müdürü Cem Eroğlu’na üst düzey bir görev daha verildi. Geçtiğimiz aylarda sorumlulukları arasına eklenen Asya-Pasifik bölgesindeki görevini tamamlayan Eroğlu, yeni dönemde Orta Asya’daki satış ekiplerini de yönetecek.

Cem Eroğlu kimdir?

Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Cem Eroğlu, 2007 yılında, Yahoo’nun performans alt yapısı olan Right Media Exchange ile kariyerine başladı.

Türkiye ve Avrupa pazarında ilk gerçek zamanlı gösterim ve reklâm teknolojilerinin doğusuna tanıklık eden Eroğlu, 2010-2016 yıllarında ReklamStore yönetici direktörlüğü pozisyonunda; TR pazarında ilk verisel yayın pazarının oluşmasına öncülük ederken, yeni alt yapıların geliştirilmesinde de rol aldı.

2016 yılında, kariyerine Avrupa’nın en büyük reklâm teknoloji şirketi olan Adform’un Türkiye ve Ortadoğu ofislerinin kurma amacıyla, genel müdürlük görevine geçti.

Son dönemlerde çokça konuşulan, programatik üzerinden TV(HBBTV) satın alım surecini başlattı ve 10 senelik dijital kariyer hayatında reklâm alt yapılarının entegrasyonunda büyük rol sahibi oldu.

Kablosuz oyuncu faresi | Logitech G502 Lightspeed incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Şirketler B2B’ye özel ödeme çözümleriyle rekabette öne geçiyor

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir