Adobe’den buluta geçme fırsatı

Adobe kurumların bulut bilişime geçişini ve en yeni teknolojilerden yararlanmasını kolaylaştırmak amacıyla Adobe Creative Cloud sürüm yükseltme lisanslarında yüzde 40’a varan indirimler sunuyor. 29 Kasım 2013 tarihinden önce sabit fiyat güvencesinden yararlanan şirketler tasarruflarını 2 yıl süreyle koruyabiliyor.

Adobe fırsatlarından 29 Kasım öncesinde aylık 39,99 dolar üzerinden lisans satın alan Mevcut Creative Cloud müşterileri ve Creative Cloud TAM uygulama üyeliği satın alan CS (sürüm 3 ve sonrası) müşterileri sürüm yükseltmede sabit fiyat garantisinden yararlanıyor.

29 Kasım 2013 öncesinde aylık 19,99 dolar üzerinden lisans alan Mevcut Creative Cloud müşterileri ve Creative Cloud TEK UYGULAMA üyeliği satın alan CS (sürüm 3 ve sonrası) müşterileri de sürüm yükseltmede sabit fiyat garantisine sahip oluyor. Adobe promosyonu 22 Ekim ila 29 Kasım 2013 tarihleri arasında satın alınan lisansları kapsıyor.

Adobe Creative Cloud, tam kapsamlı bir bulut tasarım çözümü olarak Adobe Photoshop CC, Illustrator CC ve çok daha fazlasını içeren Adobe masaüstü uygulamalarının en son sürümlerini bir arada sunuyor. Adobe çözümleri grafik tasarımcıların kullanım ayarlarını, dosyalarını ve birlikte çalıştıkları kadroların görüş ve bildirimlerini bulutta eşitleme imkanı sağlayarak kurumsal uygulamalarda veri kaybının önüne geçiyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir