ADSL’de başlangıç hızı 16 Mbps’e çıktı

TTNET, genişbant bağlantı hizmetinin başlangıç hızını ikiye katlayarak 8 Mbps’ye kadardan 16 Mbps’ye kadara yükseltti. Fiber bağlantıda ise başlangıç hızı 24 Mbps oldu.

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, “Türk Telekom altyapısı üzerinden interneti sadece büyük şehirlerde değil, 81 ilimizde sunuyoruz” dedi.

Şirketin Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar da, “Fiber paketlerimizdeki başlangıç hızımızı da 24 Mbps’ye yükselttik. 660 bine ulaşan fiber internet abone sayımız ile pazarı büyütüyoruz.” şeklinde konuştu.

Başar, “Yeni dönemle birlikte genişbant ya da fiber fark etmeksizin tüm abonelerimize 100 Mbps hızı destekleyen Hiper Hızlı modemi sunuyoruz. Müşterilerimizi bugünden yüksek hızlı internete hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

“2013 yılında kişi başı ortalama veri tüketimi 32,4 GB iken bu rakam 2014’ün ilk 3 ayında 38,3 GB olarak gerçekleşti” diyen Başar, “Hızı Keşfet Plus” kampanyası ile TTNET FİBERNET Limitsiz ve Tivibu Ev hizmetini ayda 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla, bir arada sunduklarını sözlerine ekledi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir