Ailece eğlencenin adresi DopingBox

En güzel Ramazan günleri, ailemizle, dostlarımızla beraber geçen günlerdir. Bunu bilen Doping İnternet, yeni eğlence kutusu DopingBox’ı abonelerinin tarifelerine ek olarak sadece aylık 9,99 TL olan tanıtım fiyatları ile sunmaya devam ediyor.

Android işletim sistemine sahip DopingBox ile hem televizyonlar birer internet cihazı oluyor hem de artık vazgeçilemeyen uygulamalara televizyondan erişilebiliyor. DopingBox kullanıcıları, kullanımı kolay air mouse kumandası sayesinde artık televizyonda gerçek internet deneyimi yaşıyor, internetin sınırsız içeriğine televizyonun büyük ekranı ile erişiyor.

Bunun yanında, binlerce popüler yeri yabancı film ve diziyi ekstra ücret ödemeden paket dahilinde, televizyonlarının büyük ekranında ve yüksek kalite ile izleyebiliyor. Google Play platformunda bulunan oyun ve uygulamaların yüklenebildiği DopingBox’la,tablet veya bilgisayarlarda yapılabilen pek çok işlem TV’nin büyük ekranında gerçekleştirebiliyorlar.

DopingBox’ın sihirli dünyasına dahil olmak için www.doping.com.tr adresini ziyaret ederek ya da 0850 333 00 33 numaralı Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak başvuru yapılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir