Alibaba, Türkiye’ye müdür atadı

Mayıs 2013 itibariyle Alibaba.com Türkiye Ülke Müdürü olarak atanan Cüneyt Erpolat, Alibaba.com’un Türkiye’deki bütün iş süreçlerinden ve paydaş ilişki yönetiminden sorumlu olacak.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Cüneyt Erpolat, iş hayatına Xerox’ta Ürün Müdürü olarak başladı.

Ardından sırasıyla 2000-2002 yılları arasında Microsoft’ta Kanal Yöneticisi, 2002-2007 yılları arasında Avea’da KOBİ Departman Müdürü olarak görev aldı ve 2007 yılında yatırım danışmanlığı alanında hizmet sunan Anadolu Yatırım’ın kurucu ortakları arasında yer aldı.

2010 yılında Datamarket’te Satış Direktörlüğü görevini bir yıl sürdüren Erpolat, 2011-2013 yılları arasında Grenke Türkiye’nin Satış Direktörü oldu.

Mayıs 2013’te dünyanın en büyük e-ticaret portalı olan Alibaba.com’un Türkiye Ülke Müdürü olan Cüneyt Erpolat, Alibaba.com Türkiye’nin bütün iş süreçlerinden ve paydaş ilişki yönetiminden sorumlu olacak, Türk KOBİ’lerinin uluslararası alanda ticaret fırsatlarını geliştirmeleri için destek sunacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir