Aranılan markaların yeni online adresi: arabulvar.com

Alman e-ticaret ve perakende devlerinden Otto Group, 2009 yılının mayıs ayında açtığı limango’nun ticari büyümesindeki başarıyı da dikkate alarak Türkiye’de ikinci projesini hayata geçirdi. arabulvar.com, özel alışveriş konseptinden farklı olarak sevilen markaları ve seçilmiş mağazaları aynı çatı altında toplayan, kaliteli ürün ve marka karması ile aranılan her şeyin bulunabileceği yeni alışveriş platformu…

arabulvar.com; özel alışveriş değil, bir sanal mağaza platformu

limango’nun bünyesinde hayata geçen arabulvar.com, özel alışveriş konseptinden farklı olarak, her sektörden önemli firma ve markaları online mağaza altyapısıyla aynı çatı altında buluşturuyor. Anne-bebek ürünlerinden aksesuarlara, kozmetikten mobilyaya, elektronikten pet shop seçeneklerine kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu adreste, alışverişleriniz de güvence altında olacak.

arabulvar.com, müşterilerle mağazalar arasındaki ilişkileri yöneten Güvenli Kasa Uygulaması sayesinde bu ailenin üyesi olan herkese keyifli bir alışveriş deneyimi sunacak. Ürünlerini arabulvar’da sergilemek ve mağaza açmak isteyen firmalar, kategori yöneticilerinin yönlendirmeleriyle mağaza açma süreçlerini kısa sürede ve kolayca tamamlayacaklar.

Yeni projeler yolda

limango’nun kısa sürede e-ticaret pazarında elde ettiği başarı, Otto Group’u 2012 yılında farklı projeleri hayata geçirmeye yöneltti. OTTO Türkiye CEO’su Gülfem Toygar, arabulvar.com’un yıl sonu hedeflerini, 2 bin marka, 500 seçilmiş online mağaza ve aylık 3 milyon ziyaret olarak açıkladı. Toygar, “Otto Group, ilk yatırımı limango ile 3 yıldır Türkiye’de. limango, bu zaman zarfında, 5 milyona yaklaşan üyeye, işbirliği içinde olduğu 2 binden fazla tedarikçiye ve aylık 15 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaştı. E-ticaret pazarındaki bu potansiyeli gören Otto Group, yönlendirmelerimiz çerçevesinde arabulvar.com’u hayata geçirmeye karar verdi.

arabulvar.com kendi çalışan kadrosuyla yoluna devam edecek. Şu anda bu yapı içerisinde 30 kişi görev alıyor. Biz limango’yu kurduğumuzda 7 kişi idik. Şimdi 200’e yakın çalışanımız var. arabulvar.com’un da kısa sürede hızlı bir büyüme kaydedeceğini düşünüyorum” dedi.  Açılışa özel avantajlı fiyatlar!

İlginizi çekebilir:  Kaspersky, dijital kimlik ve paraları koruyacak

A’dan Z’ye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz alışveriş noktası arabulvar.com, Yeni iPad’i açılışa özel kaçırılmayacak bir fiyatla sunuyor. Sadece 1 hafta sürecek olan bu fırsatın yanı sıra arabulvar.com, tüketicileri özel ürün ve avantajlarla buluşturmaya devam edecek.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir