Ardahanlılar teknoloji marketine kavuştu

TeknoSA, Türkiye’nin 81 ilinde olma hedefine Ardahan’da açtığı mağazasıyla bir adım daha yaklaştı. TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman’ın gerçekleştirdiği açılışa yoğun ilgi gösteren Ardahanlılar “Bundan sonra teknoloji alışverişimizi ilimizdeki mağazadan yapabileceğiz” dedi.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mağazalarıyla ve online alışveriş sitesiyle tüketicilerin teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan TeknoSA, hizmet ağına eklediği Ardahan mağazası ile Türkiye genelinde 79 ilde 308 mağazaya ulaşırken bölgedeki 23 ilin 21’inde hizmet vererek sektördeki öncülüğünü koruyor. Toplam 420 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağazada elektronikten bilgisayara, beyaz eşyadan telekom ürünlerine kadar binlerce çeşit ürün uygun fiyatlarla Ardahanlı tüketicilerle buluşacak. ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesiyle hizmet veren TeknoSA’nın Türkiye’nin 81 ilinde mağaza açma hedefine sadece 2 il kaldı.

Ardahanlılar teknolojiye her kanaldan ulaşacak

Ardahan’daki mağaza açılışına katılan TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, Ardahanlıları teknoloji ile buluşturdukları için çok mutlu olduklarını ifade ederek “Teknoloji marketi olmayan illerde Teknosa.com’a olan ilginin son iki yılda büyük oranda arttığını gözlemliyoruz. Ardahan özelinde, Teknosa.com satışlarımız 2013 yılına oranla 2014 yılında yüzde 50 arttı. Son bir yıl içerisinde Ardahanlı tüketicilerimizden aldığımız talep doğrultusunda bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Ardahan TeknoSA mağazamız ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 21 ilde 36 mağazaya, Edirne’den Ardahan’a Türkiye genelinde de 308 mağazaya ulaşmış olduk. Açılış gününde gördüğümüz kalabalık da bu kararımızın ne kadar doğru olduğunu kanıtladı. Teknosa.com’a büyük ilgi gösteren Ardahanlılar, artık teknolojiye her istediklerinde her kanaldan ulaşabilecekler” dedi.

Türkiye’de teknolojinin ve TeknoSA’nın ulaşamadığı vatandaşımız kalmayacak

Teknolojiye ihtiyaç duyulan her noktada bulunmanın ana amaçları olduğunu belirten Necil Oyman, “Herkes için Teknoloji felsefemize bağlı olarak koyduğumuz, her ilde bir TeknoSA hedefine çok yakında ulaşıyoruz. 81 ilde teknoloji marketi olması, ülkemiz için de sektör için de çok anlamlı” dedi. Teknolojinin, toplumların ve bireylerin yaşam kalitesini artırmak için var olduğunun altını çizen Oyman, “İllere, ilçelere, her yere dünyanın en iyi teknolojik çözümlerini götürmeye odaklandık. Türkiye’de teknolojinin ve TeknoSA’nın ulaşamadığı vatandaşımız kalmasın istiyoruz. 81 ilde birden var olmak, bizim için Türkiye’ye daha iyi bir yaşam sunmak demek” şeklinde konuştu.

Tüm kanallarda hızlı büyümesini sürdüren TeknoSA, Türkiye’nin 79 ilindeki 308 mağazası ve www.teknosa.com web sitesi ile faaliyet gösteriyor. TeknoSA, 2014 yılında mevcut mağaza alanlarına ek olarak toplam 30 bin metrekarelik daha yatırım yapmayı ve mağazalarını Türkiye’nin 81 iline ulaştırmayı hedefliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir