Avea markalı ilk telefon: Avea inTouch

Avea, kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefon “Avea inTouch”ı duyurdu. “Avea inTouch”, Android işletim sistemi ile çalışıyor.

114×56.5×11.9 mm boyutlarında ve 130 gram olan akıllı telefon, 480×800 çözünürlüklü 3.5 inç’lik dokunmatik ekranı, 600 MHz işlemcisi, 3.2 MP kamera, 512 MB RAM ve 32 GB hafıza kartı özelliklerinin yanı sıra WiFi, bluetooth ve GPS desteğine sahip.

Avealılar Avea inTouch’a, peşin fiyatına 399 TL’ye ya da taahhüt vererek, tarifelere ek ayda 1 TL’den satın alınabilecek. Avea inTouch sahibi Avealılara ayrıca, AveaMüzik’ten 200 şarkı, 3 ay boyunca 1 GB internet ve Tivibu cep aboneliği hediye edilecek.

Avea CEO’su Erkan Akdemir, “Bugün her 5 müşterimizden biri akıllı telefon kullanıcısı. Bu, Türkiye GSM sektöründeki en yüksek oran. Hedefimiz Avea inTouch ile bunu daha da yukarılara taşımak” olarak açıkladı.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk ise, “Avea inTouch akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri içinde barındırıyor.” dedi.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Canlı video izlemede Türkiye birinci

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir