Ayda 44 TL’ye sınırsız fiber internet

Türkiye’nin en geniş fiber internet erişimini sunan servis sağlayıcısı haline gelen D-Smart İnternet, “Değişim Zamanı” mottosu ile sınırsız fiber internet hizmetini ayda 44 TL’ye sunuyor. 24 ay sabit fiyat garantisi de sunan D-Smart İnternet, kampanyadan yararlananlara ilk 3 ay D-Smart BLU hediye ediyor.

Yeni dönemde mottolarının “Değişim Zamanı” olduğunu belirten D-Smart CEO’su Ali Güven, yaptıkları yatırımlar ve işbirliktelikleri ile D-Smart İnternet’in en geniş fiber internet ağına sahip Türkiye’deki ilk ve tek internet servis sağlayıcı olduğunu aktardı.

İçinde bulunduğumuz dijital çağda “Türkiye’de İnternetsiz Kimse Kalmamalı!” diyerek 2013 yılı boyunca birçok avantajlı kampanya düzenlediklerini söyleyen Ali Güven, “Yapılan araştırmalara göre günümüzde Türkiye’de ayda ortalama 145,5 saat İnternet’te zaman geçirilmektedir. Data kullanımı 2005 yılında sadece 2,1 GB kullanım iken 2012 yılında 29, 2013 yılında ise 38 GB’a çıkmıştır ve kullanılan data miktarı hızla artmaya devam etmektedir*” dedi.

2014’te de tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yaptıklarını altyapı yatırımları ile kullanıcılara hızlı ve sınırsınız internet hizmeti vereceklerini belirten Ali Güven, 2014 hedeflerini ve anlayışlarını yeni logo ve isim değişikliği ile başlatıklarını ve bu yılın D-Smart İnternet için yüksek hızlı kesintisiz internet–yani Fiber İnternet yılı olacağını sözlerine ekledi.

dsmartinternet

dsmartinternet1

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir