Cardtek Kurumsal İletişim’e Didem Kayalıdere atandı

Türkiye’nin lider ödeme sistemleri çözüm sağlayıcısı Cardtek Kurumsal İletişim Direktörü, Didem Kayadere oldu. 20 Mart tarihiyle yeni görevine atanan Kayalıdere, tüm grup şirketlerinin kurumsal iletişim ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde, yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünde tamamladı. İş hayatına 1997 yılında Yapı Kredi Bankası’nda başladı.

Bankacılık kariyeri boyunca sırasıyla Kurumsal Portföy Yönetmeni, Triocard Ürün Yönetmeni, Üye İşyeri Pazarlama ve Satış Destek Müdürü ve Ödeme Sistemleri Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Bankacılık dışındaki deneyimleri arasında Ingenico ve Peppers&Rogers Group Consulting bulunan Kayalıdere, son olarak İdea Teknoloji Çözümleri A.Ş’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Kalite Yönetim Direktörlüğü görevine Burçin Yiğit atandı

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Cardtek’in İnsan Kaynakları Direktörü Burçin Yiğit, 20 Mart itibariyle İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Direktörü olarak atandı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans programını bitiren Burçin Yiğit, kariyerine özel bir eğitim kurumunda İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Uzmanı olarak başladı. Daha sonra Ulusal Ajans tarafından yürütülen Avrupa Birliği Hibe projelerinde, IT alanında istihdamın arttırılması için yapılan çalışmalarda Proje Lideri olarak görev aldı.

2005 yılında Çözüm Holding’de İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Sorumlusu görevine getirilen Yiğit, çeşitli şirketlere de kurumsallaşma ve süreç yönetimi ile ilgili danışmanlık yaptı. 2010 yılında demir çelik sektörünün lideri Yücel Şirketler Grubu’na transfer olarak burada 6 yıl boyunca, İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştı.
Yiğit, global bir marka olma hedefiyle hızla büyüyen Cardtek Grubu’nda, 2016 Nisan itibarıyla İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmalarına başladı. Henüz birinci yılını tamamlarken kendisine Kalite Yönetim Sistemlerinin sorumluluğu da verilerek İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Direktörlüğü görevine atandı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir