D-Smart NET, abone sayısını yüzde 40 artırdı

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerine yaptığı yatırımlarla sektöründe farklılaşan D-Smart,  ADSL dünyasında da hızlı internet erişimi sağlayan D-Smart NET ile Türkiye’nin 2. büyük markası olarak “sessiz ve derinden” yükselişini sürdürüyor.

Smile adıyla 2010 yılından beri internet erişimi sunan ve ADSL hizmetini, 2012 Mayıs ayı itibariyle D-Smart NET markası adı altında kullanıcıları ile buluşturan D-Smart, internet dünyasında da büyümesini hızla sürdürüyor.

Bir yıl gibi kısa bir sürede, büyümesini yüzde 40 gibi yüksek bir oranda artıran, 350 bini aşkın haneye ulaşarak sektörün 2 numaralı ADSL şirketi olan D-Smart NET’in bu hızlı büyümesini değerlendiren D-Smart CEO’su Ali Güven, TV ve internet hizmetini tek elden, tek fatura üzerinden kullanıcılarına sunduklarını; Türkiye’de uydu dijital TV hizmeti ile internet hizmetini beraber tek faturada sunan (İkili oyun-Double Play)  tek şirket olduklarını söyledi.

Ali Güven, “Türkiye’de şu anda 20 milyonu sabit, 10 milyonu mobil 30 milyon internet kullanıcısı var; 2020 yılında 10 milyon hanede fiber bağlantısı olması bekleniyor. Öncü, yenilikçi yapısı ile alanında fark yaratan D-Smart’ın yanı sıra çok güçlü teknik alt yapıya sahip D-Smart Net ile de önemli potansiyeli bulunan bir pazarın içindeyiz ve her iki markamızla hızla büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

Her ihtiyaca uygun ADSL seçeneklerini en son teknolojiyle sunan,  fiber internet hizmetini de kullanıcılarına başarıyla ulaştıran D-Smart NET, 2012 yılı içinde gerçekleştirdiği hızlı büyümeyi, TV ve internet hizmetlerini bir arada, avantajlı fiyatlarla sunduğu kampanyalar ve limitsiz paketlerle sağladı.

Dijital yayıncılıkta alanının öncü markası D-Smart’ın ADSL markası D-Smart NET’in satışları, TV ve internet hizmetini birlikte sunan, üstelik 30 TL gibi çok cazip fiyatlarla şu anda da devam eden “D-SMART 1+1=1” gibi kampanyalar ve limitsiz internet paketleri ile gerçekleşti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir