dijital

D-Smart’tan fiber hızında internet kampanyası

D-Smart, dijital bağlantılı yaşamı herkes için erişilebilir kılmak üzere limitsiz fiber interneti avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısı D-Smart, dijital bağlantılı yaşamı herkes için erişilebilir kılmak üzere fiber hızında internet keyfini 49 TL’ye sunuyor.

D-Smart’lılar 24 ay kullanım sözü vererek, 10 Mbps’e kadar 50 GB AKN’li sınırsız fiber hızında internetten ayda 49 TL’ye faydalanıyor. Ayrıca ihtiyaca uygun farklı hız ve AKN seçenekleri olan paketlerden de seçim yapmak mümkün.

“Tek fiyat, net fatura” avantajı sunan D-Smart, bu tarifede abone olunan ayın bedeli, damga vergisi, aktivasyon bedeli, yalın internet ücreti, kurulum ücreti ve modem kullanım bedelini abonelerine hediye ediyor.

Yeni aboneler kampanyaya ayın hangi günü katılmış olurlarsa olsunlar,ilk ayın kullanım bedeli ve damga vergisi faturalarına yansımıyor; ay sonunda beklenmedik fatura tutarları ile karşılaşmıyorlar.

D-Smart abonesi olmak için 0 850 266 00 00 numaralı telefondan D-Smart Çağrı Merkezi’ni aramak, www.dsmart.com.tr üzerinden form doldurmak ya da en yakın D-Smart yetkili satıcısına uğramak yeterli.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir