D-Smart’tan yeni yıl hediyesi ek 10 GB internet

D-Smart, evde geçen soğuk kış günlerinde artan kullanım için Ocak ayında mevcut ve yeni internet abonelerine, ek 10 GB internet hediye ediyor.

Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, “Yeni Yıl Hediyesi” kampanyası kapsamında, internet keyfini doyasıya yaşamaları için mevcut ve D-Smart’a yeni gelen internet abonelerine Ocak ayında ek 10 GB internet hediye ediyor.

1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, mevcut “limitsiz internet” abonelerine ve D-Smart’a yeni gelen internet abonelerine 10 GB ek AKN (adil kullanım noktası), limitli internet abonelerine ise ek 10 GB internet kotası D-Smart’tan hediye…

D-Smart İnternet ile Ocak Ayı Sıcacık

Yeni yılın ilk ayında soğuk kış günleri, D-Smart İnternet ile sıcacık geçecek. Hediyeler mevcut “limitsiz internet” abonelerinin hesaplarına 1 Ocak’ta otomatik olarak tanımlanacak. Yeni abonelikler ise Ocak ayında kullanılabilecek 10 GB ek internet hediyesi ile gerçekleştirilecek.

Tek fiyat, Net Fatura DostDoğru D-Smart’ta

D-Smart zengin içerik yelpazesini, farklı hız ve AKN seçenekleri olan limitsiz internet paketlerini tek fiyat net fatura avantajı ile sunuyor.

D-Smart, abone olunan ayın bedelini, iç kurulum, aktivasyon ücretleri, damga vergisi ve varsa yalın internet ücretlerini yeni aboenelerine hediye ediyor. Böylece yeni aboneler kampanyaya ayın herhangi bir günü katılabiliyor ve ilk ay faturalarında hem ek kullanım bedelini (kıst bedeli) hem de damga vergisini görmüyor.

Yılbaşı Gecesi ve Yeni Yılın İlk Günü D-Smart Kanalları Tüm Abonelere Açık

D-Smart abonelerine bir diğer yeni yıl hediyesi… D-Smartlılar yılbaşı gecesi ve yeni yılda D-Smart keyfini doyasıya yaşayacak; 31 Aralık-1 Ocak tarihlerinde filmden diziye, belgeselden spor ve yaşam kanallarına D-Smart’ın zengin içeriğini sevdikleri ile beraber şifresiz olarak ücretsiz izleyecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir