‘Daha çok icat çıkarmalıyız’

TTNET’in ana sponsorluğunda düzenlenen Liderlik Forumu’nda, üniversiteli gençler iş dünyasının liderleriyle bir araya geldi. Liderlik Forumu’na katılan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya etkinlikte bir konuşma yaparak, üniversite öğrencilerine iş dünyasında başarılı olmanın ipuçlarını ve deneyimlerini paylaştı. “Hayatımızın her alanının büyük bir hızla dijitalleştiği bu yeni dönemde, geleceğin anahtarı yenilikçi fikirlerde” diyen Abdullah Orkun Kaya, sözlerine şöyle devam etti:

“Dijital dönüşüm, günümüzde liderliğin tanımını da değiştiriyor. Yeni dönemde liderliğin yolu, yenilikçi, dijital fikirlerden, inovasyondan ve yetenekleri bir araya getirme becerisinden geçiyor. Biz de Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET olarak ülkemizi dijital dünyada daha yüksek noktalara taşımak üzere çalışıyoruz. Sunduğumuz yenilikçi ürün ve servislerle sektörümüze öncülük ederken yeni dönemin liderlerine destek veriyor, ülkemizde dijital ekosistemi büyütmek amacıyla birçok platformda çalışmalar yapıyoruz. Geleceğin liderlerine birlikte icat çıkarmak ve yeni fikirleri birlikte geliştirmek üzere çağrıda bulunuyoruz.”

TTNET’in Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle düzenlediği Liderlik ve Girişimcilik Programı’nın ardından Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü işbirliğiyle düzenlediği Liderlik Forumu’na, Türkiye’nin dört bir yanında eğitim gören 250 üniversite öğrencisi katıldı. Etkinliğe TTNET desteğiyle ücretsiz olarak katılan öğrenciler iş dünyasının öncü şirketlerinin yöneticilerinin tavsiyelerini ilk elden alma olanağı buldu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir