Diablo IV

Diablo IV erken erişim ile oynanmaya hazır

Korunak’a girmeye can atanlar hâlâ Diablo IV oyununu Digital Deluxe Edition ve Ultimate Edition avantajıyla ön sipariş verip hemen Erken Erişim ile oynamaya başlayabilir.

26 Mayıs’ta, 1 Haziran’da başlayacak oyuncular için bir Aşırı Zor mod etkinliği duyurulmuştu. Aşırı Zor modda 100. seviyeye ulaşan ve #Diablo4Hardcore etiketiyle kanıt paylaşan ilk 1000 oyuncunun kullanıcı adı bir Lilith heykelinin üzerine yazılarak ölümsüzleştirilecek.

31 Mayıs’ta Los Angeles şehir merkezindeki Vibiana’da Diablo IV çıkışını kutlamak için bir etkinlik düzenlendi. Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson “Bugün; harika ekibimizin ortaya çıkardıkları, Halsey’nin seslendirdiği yeni Diablo IV şarkımız ve oyuncuların Diablo IV’ün tam sürümüne girişi gibi kutlanacak çok şeyimiz var. Bu, yıllarca süren sıkı çalışmanın sonucu. Oyuncular oyuna girip bizimle beraber Korunak’ın bir parçası olacakları için çok heyecanlıyız,” ifadelerini kullandı.

Secret Cinema ile birlikte yapılan etkinlikte Halsey’nin, SUGA’nın da dâhil olduğu yeni müzik videosunun ilk 20 saniyesine kısa bir bakış, Zedd’den özel bir performans, birtakım “şeytani” etkinlikler ve Kutsal Anne Lilith’in konuklara bahşettiği teatral anlar yer aldı. Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra şunları söyledi:

“Diablo IV ekibinin muazzam eserinin erken erişimin başlamasından önceki son akşamda Los Angeles’ta bu şekilde kutlanmasına tanık olmak harika bir duygu. Oyunculardan aldığımız heyecanlı mesajlar ve geri bildirimler bizleri epey canlandırdı. Herkesin bize katılıp yıllar boyu Diablo IV’ün gelişiminin bir parçası olması için sabırsızlanıyoruz.”

Halsey ve (BTS’ten) SUGA’nın Seslendirdiği “Lilith (Diablo IV Anthem)” adlı resmi müzik videosunun 5 Haziran’da çıkacağı duyuruldu.

Çıkışa Özel Canlı Çekim Fragmanı

25 Mayıs’ta Oscar ödüllü yönetmen Chloé Zhao’nun yönettiği ve Kiku Ohe’nin yardımcı yönetmenliğini yaptığı bir canlı çekim fragman hazırlandı. Oyunun karakterlerinde duygu ve insaniyeti iç içe geçiren, sürükleyici bir hikâyeye sahip bu tanıtım filmi izleyicileri Korunak’a tekrar hükmetmeye kararlı Kutsal Anne Lilith’in getirdiği bir yıkım yolculuğuna çıkarıyor.

İlginizi çekebilir:  Oyuncuların yüzde 27'si oynadıkları süreyi saklıyor

Blizzard Gear Store

Ayrıca, Sanctuary’nin sunduğu yeni Steel Series çevre birimleri, Class T’ler, Lilith içecek takımları ve Limited Edition Collector’s Edition gibi tüm yeni ürünleri incelemek için Resmi Blizzard Gear Store’a uğrayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kulaklık | HyperGear Xpods Pro TWS incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir