Dijital Kale’ye prestijli ödül

Kale Grubu’nun web sitesi kale.com.tr, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından her yıl düzenlenen ve web dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen W³ Awards’ta (W³-World Wide Web) Gümüş Ödül kazandı.

Dünyanın önde gelen markalarında görev yapan profesyonellerden oluşan jürinin, “yaratıcılık, kullanışlılık, işlevsellik, görsel tasarım ve kullanım kolaylığı” kriterleriyle değerlendirdiği kale.com.tr, web’de yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımı ile Yapı kategorisinde Gümüş Ödül’e layık görüldü.

Kale Grubu’nun ana faaliyet alanı olan seramik sektörünün lideri Kaleseramik bünyesindeki Kalebodur, Çanakkale Seramik ve Kale markalarının yanı sıra, grubun İtalyan markaları Edilcuoghi ve Edilgres, yenilenen kale.com.tr adresinde bir arada sunuluyor.

Farklı kitlelere hitap eden markalar, tek site içinde farklı siteler gibi hareket ederek toplanıyor. Kaleseramik ve Kale Italia çatısı altında faaliyet gösteren markaların ürünlerinin tamamının web servisler aracılığı ile Kale Data Center’dan çekilmesiyle, tüm platformlarda güncellik sağlanıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

1 thought on “Dijital Kale’ye prestijli ödül

    Serkan Karaduman

    (21 Kasım 2013 - 18:23)

    Dijital Kale deyince bende Don Brown’un kitabı sandım. Tebrikler Kale diyelim o zaman…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir