Dijital Medya Okulu dersleri kitap oldu

Medya Derneği’nin Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlediği “Dijital Medya Okulu 2012” eğitim programının notları kitaplaştırıldı. 12 farklı uzmanın eğitmenliğinde gerçekleştirilen program, yeni medya araçlarını etkin kullanmak isteyen gazeteciler için önemli bir başvuru kaynağı niteliğinde.

Bu yıl ilki gerçekleştirilen 6 haftalık eğitim programında, kendi alanında uzman 12 isim şu dersleri verdi: Dijital Medyada Tasarım, Gazeteciler için Google Araçları, Gazeteciler için Blog Teknikleri, Bir Haber Sitesinde İş Akışı, Viral Video Teknikleri, Multimedya Haber Teknikleri, Uluslararası Medyada Haber Ekonomisi, Gazeteciler için Mobil Uygulamalar, Gazeteciler için Sosyal Medya, Online Rating ve Ölçümleme, Dijital Medya Uygulamaları, Yeni Medyanın Yeni İş Modelleri.

Dijital Medya Okulu 2012 kitabının elektronik versiyonuna Medya Derneği’nin web sitesinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kitabın elektronik versiyonunu PDF formatında buradan indirebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir