Dragon Age The Veilguard

Dragon Age’in yeni oyununda isim değişikliğine gidildi

Dragon Age: The Veilguard, gelecek hafta yayınlanacak olan oynanış fragmanıyla birlikte oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor

BioWare’in Dragon Age Genel Müdürü ve Baş Yapımcısı Gary McKay, yeni bir isme sahip olan bir sonraki Dragon Age oyunuyla ilgili yeni haberler paylaştı.

Gary, yeni oyunun isminin Dragon Age: The Veilguard olarak değiştirildiğini açıkladı ve isim değişikliği kararlarının arka planını ve içeriğini anlattı.

“Yoldaşlarınızı oluşturan yedi benzersiz karakterin her biri, verdiğiniz kararların onlarla olan ilişkilerinizi ve onların hayatlarını etkileyeceği derin ve zorlayıcı hikayelere sahip olacak.

Dünyaya salınan korkunç yeni bir tehdide karşı koyarken, unutulmaz kahramanlardan oluşan bu ekibi bir arada tutacaksınız. Dread Wolf’un bu hikâyede hala önemli bir rolü var, ancak siz ve yoldaşlarınız – düşmanlarınız değil – bu yeni deneyimin kalbisiniz.

Bu nedenle, bu oyunun aslında ne hakkında olduğunu anlatmak ve yeni kahramanlarımız, onların hikayeleri ve tüm Thedas’ı kurtarmak için onları nasıl bir araya getirmeniz gerektiği hakkında ne kadar güçlü hissettiğimizi göstermek adına bu isim değişikliğine gittik.

Size gururla yeni Dragon Age’i sunuyoruz: The Veilguard.”

Ayrıca, geçen yıl Dragon Age gününde söz verdikleri gibi, BioWare ekibi Dragon Age: The Veilguard’ın resmi oynanış gösterimi için 11 Haziran Salı günü saat 18:00’da Dragon Age YouTube kanalında, oyunun başlangıç kısmından 15 dakikalık oynanış gösterimi yapacaklarını da açıkladı.

Togg Fabrika Gezisi | Gemlik’te üretim nasıl yapılıyor?

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

5/5 - (1 vote)
İlginizi çekebilir:  Turkcell, AB tarafından desteklenen proje sayısını 9'a çıkardı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir