Easycep

Easycep, İstanbul’da yenilenmiş telefon mağazası açtı

Yenilenmiş elektronik cihaz alım ve satımı yapan Easycep şirketi, telefon, tablet, bilgisayar ve aksesuarları kapsayan yenilenmiş elektronik ürün mağazasını Beşiktaş’ta açtı.

Easycep, yenilenmiş garantili elektronik cihaz satışının yanı sıra müşterilerinin mevcut cihazlarını da hem internet sitesi üzerinden hem de fiziksel mağazadan satın alan Türkiye’deki tek platform olması ile dikkat çekiyor.

Satın alınan bu cihazlar gerekli bakım ve onarım işlemlerinin ardından testleri de tamamlanarak tüm fonksiyonları yüzde 100 çalışır şekilde ve 1 yıl Easycep garantisinde yeniden satışa sunuluyor.

Şimdiye kadar internet üzerinden gerçekleştirdikleri cihaz alış ve satış işlemlerinde kurdukları uçtan uca sistemle yüksek bir müşteri memnuniyeti yakaladıklarını söyleyen Easycep CEO’su Mehmet Akif Özdemir, “Yenilenmiş telefonlara olan talep hem dünyada hem de ülkemizde giderek artıyor. Çok yakın zamanda Anadolu Yakası’nda da bir mağaza açacağız. Ardından Ankara ve Aydın başta olmak üzere diğer illerimizde de mağaza açılışlarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yenilenmiş cihaz alım ve satımında en önemli konunun güven olduğunun altını çizen Özdemir, “Satmak istediğiniz telefonu İstanbul içinden ücretsiz kuryeyle, İstanbul dışından da ücretsiz kargo ile bize ulaştırdığınızda tamamen dijitalleşmiş bir sistemle inceliyor ve değerinde teklif veriyoruz. Tüm süreçleri şeffaflıkla yürütüyoruz” şeklinde konuştu.

Baseus Encok W05 TWS kablosuz kulaklık incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir