Eczacı Kart Dijital dönüşüm

Eczacılara dijital dönüşüm eğitimi sürüyor

Kolaysoft Teknoloji AŞ ve Eczacı Kart işbirliği ile Türkiye genelindeki eczacılara “e-Buluşmalar Toplantıları” yapılmaya devam ediyor. Bugüne kadar 29 eczacı odasında toplantılar organize eden Kolaysoft Teknoloji AŞ’nin Genel Müdürü Kezban Boztürk ve Pazarlama Koordinatörü M.Umut Gökbulut, e-Buluşmalar toplantılarında, e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye uygulamaları hakkında geniş bilgiler anlatıyor.

e-dönüşümün faydaları açıklanıyor

Eczacılara, e-dönüşümün faydalarının anlatıldığını ifade eden Kolaysoft Teknoloji AŞ Genel Müdürü Kezban Boztürk, şunları kaydetti:

“Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ve e-Defter Genel Tebliği, geçtiğimiz yıl Ekim ayında yayınlandı ve böylece e-dönüşüm sürecinin kapsamı genişletilmiş oldu.

Ocak 2020 itibariyle yeni mükellefler sisteme giriyor. Kolaysoft Teknoloji olarak, eczacılar ile yapmakta olduğumuz toplantılarda, hem yeni tebliğ hakkında bilgiler veriyoruz, hem de e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-defter gibi e-dönüşüm uygulamaları ve dijital dönüşümün işletmelere faydalarını açıklıyoruz.

Dijital dönüşüm işletmelere; hız, zaman ve tasarruf elde etme gibi birçok artı değer katıyor. Aynı zamanda, milyonlarca ağacın kesilmesinin önüne geçiliyor” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir