Ekim’de en çok ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ izlendi

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, beyazperdenin başarılı yapımlarını izleyicinin beğenisine sunmaya Ekim ayında da devam etti. Aksiyondan animasyona, fantastik sinemadan komediye kadar farklı türlerde yüzlerce film izleyicilerle buluştu.

Tivibu’da Ekim ayında en çok izlenen filmler listesinin zirvesinde, hız ve macera tutkunlarının izlemekten en çok keyif aldığı sinema serisinin başarılı yapımı “The Fast and The Furious 6 – Hızlı ve Öfkeli 6” yer aldı.

Listenin ikinci sırasında ise eğlenceli bir animasyon var. Özellikle çocuk izleyicilerin beğenisini toplayan “Despicable Me – Çılgın Hırsız”, Ekim ayında en çok izlenen ikinci film oldu. Modern komedi türünün en yeni örneklerinden “Hangover 3 – Felekten Bir Gece 3” ise listenin üçüncü sırasında kendisine yer buldu.

Bu yılın iki çarpıcı bilim kurgu ve aksiyon yapımı, listede yine üst sıralarda yerini aldı. Ünlü oyuncular Robert Downey Jr. ile Gwyneth Paltrow’un başrollerini paylaştığı “Iron Man 3 – Demir Adam 3”, Ekim ayında Tivibu’da en çok izlenen dördüncü film olurken, Tom Cruise ve Morgan Freeman’ın yer aldığı kadrosuyla “Oblivion”, en çok izlenen beşinci film oldu.

Yerli yapım korku filmi “El-Cin”, fantastik türünün ilginç örneklerinden “Jack The Giant Slayer – Dev Avcısı Jack”, Superman’in geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren “Man of Steel – Çelik Adam”, animasyon türündeki “Monster House – Canavar Ev” ve bu yıl gösterime giren yerli komedi filmi “Mutlu Aile Defteri” Ekim ayında Tivibu’ya damga vuran diğer filmler arasında yer aldı.

Sinemaseverlere yayın akışlarına bağlı kalmadan, istedikleri zaman ve istedikleri yerde film izleme ayrıcalığı sunan Tivibu’da sinema keyfi, önümüzdeki aylarda da en popüler filmlerle devam edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir