Endüstriyel reklâm

Endüstriyel reklâm teknolojileri fuara çıkıyor

Avrasya’nın kalbindeki sektörel buluşma noktası SIGN İstanbul, aydınlatmanın geleceğini belirleyecek LED teknolojilerindeki son gelişmelere ve trend uygulamalara da ev sahipliği yapıyor. Küçükten büyüğe tüm işletmelerin görünür olmak ve farkındalık yaratmak için kullandığı tabela ve reklam tasarımlarında artık geniş bir uygulama alanına sahip LED teknolojileri, 17 – 20 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 22.’si gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor.

Düşük enerji tüketimi, uzun kullanım ömrü, sağlamlığı, çevre dostu güçlü bir ışık kaynağı olması gibi bir dizi avantaja sahip LED aydınlatmalarındaki son teknolojiler ile bu yeniliklerin reklam endüstrisindeki farklı uygulama örnekleri SIGN İstanbul 2020’de sergilenecek. Tarsus Turkey tarafından bu yıl 22.’si gerçekleştirilecek fuarda LED sistemleri, LED paneller, endüstriyel LED aydınlatmalar, şerit ve çubuk LED’ler, LED ekranlar gibi ürünler bir arada sergilenecek.

İzmir Ticaret Odası ve KOSGEB tarafından desteklenen SIGN İstanbul 2020’de LED sektöründen Ceylan Reklam, Dijital Elektronik, Dit Elektronik, Işıklar LED, İlker LED, Kento LED, LED Ajans, Lydia Reklam, Turkuaz LED ve Yazım Reklamcılık gibi firmalar, bu aydınlatma teknolojisine dair en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarını fuar ziyaretçilerine sunacak.

17 – 20 Eylül tarihleri arasında toplam Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nin 12 ve 14 numaralı salonlarında toplam 30.000 m2 alanda gerçekleşecek olan SIGN İstanbul’da, LED dünyasındaki son trendlerin yanı sıra dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, endüstriyel reklam ürünlerinden promosyon malzemelerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanları ile ilgili pek çok yenilik bir arada sergilenecek.

Fitbit Versa 2 akıllı saat incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir