Eutelsat’dan ödüllü fotoğraf yarışması

Eutelsat Communications, tooway uydudan internet terminali kurulumcularına yönelik Avrupa çapında ödüllü bir fotoğraf yarışması düzenleniyor. Yarışmada en iyi fotoğraf sahibi 3 tooway anten kurulumcusu, Paris seyahatine hak kazanacak ve orada bulunan Avrupa’nın en büyük Eutelsat teleportunu ziyaret edecek.

Dünyanın lider uydu operatörlerinden Eutelsat Communications, Türkiye’de ödüllü bir fotoğraf yarışması düzenliyor. 16 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmada, Tooway uydu internet çanak anten kurulumuna ait en güzel fotoğrafı paylaşan 3 kurulumcu; hem Paris’e seyahat edecek hem de en büyük Eutelsat teleport’unu görme şansını yakalayacak.

eutelsat-teleports-ofis-uydu

Yarışma kapsamında, katılmak isteyenler Facebook sayfası üstünden, KA-SAT Tooway anten kurulumunun fotoğrafını sayfaya yükleyerek yarışmaya katılabilecek.

Yüklenecek tüm fotoğraflar Tooway KA-SAT anten kurulumunun estetiğine, orijinalliğine, genel etkisine ve sanatsal değerine dayanarak değerlendirilecek. Bir Tooway kurulumcusu en fazla 3 fotoğrafla yarışmaya katılabilecek.

Yarışmaya katılma koşulları ve fotoğraf yükleme için bu adresi kullanabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir