Facebook’tan akıllı telefon atağı

Facebook, akıllı telefonlara yönelik yazılımı Facebook Home’u tanıttı. Android işletim sistemi üzerinde çalışan Facebook Home yazılımı, yüklendiği telefonu Facebook’un fonksiyonlarını daha işlevsel kullanacak özel bir tasarıma kavuştuuyor.

Home 12 Nisan Cuma gününden itibaren Google Play Store’dan ücretsiz indirilebilecek. Home şimdilik HTC One X, HTC One X+, Samsung GALAXY S III ve Samsung GALAXY Note II telefonlarda çalışıyor. Home önümüzdeki aylarda, yakında piyasaya çıkacak HTC One ve Samsung GALAXY S4 dahil, diğer pek çok telefonda da çalışacak.

Home, Facebook Home Programı ile telefonlarda önceden yüklü halde de temin edilebilecek. HTC ve AT&T, Home’un önceden yüklü olduğu ilk telefonu çıkarmak için işbirliği yapıyor. HTC First adı verilen bu model 12 Nisan tarihinde satışa sunulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir